wszystko dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA
do kasy suma: 0,00 zł
Chemia profesjonalna Diversey dostępna w sklepie QMS

Szanowni Państwo !

Uprzejmie informujemy, że poszerzyliśmy portfolio naszej hurtowni o chemię profesjonalną Diversey

Pierwszym produktem, który prezentujemy to Domestos w rozmiarze XXL PACK 5 litrów w cenie 26,46 zł netto (32,55 zł brutto).

Dlaczego chemia gospodarcza Diversey?

5 zalet:

Ma wysoką skuteczność i wydajność - specjalnie opracowane formuły zapewniają doskonałe efekty czyszczenia. Jest prosta i bezpieczna w użyciu tzn. produkty nie wymagają systemów dozowania, dostępne w kanistrach lub w wersji gotowej do użycia (butelki 750 ml). Wszystkie produkty są intuicyjne w zastosowaniu - mają czytelne piktogramy na etykietach. Produkty posiadają wyższe stężenia substancji aktywnych. Zawierają opatentowaną technologię O.N.T. .- neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Wszystkie produkty dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym w Krakowie.

Zapraszamy na zakupy!

czytaj całość »
Hurtownia nieczynna w dniu 2.11.2018

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy iż w dniu 2.11.2018 nasza hurtownia będzie nieczynna. Zamówienia złożone po 31.10.2018 oraz 2.11.2018 zostaną przekazane do realizacji w dniu 5.11.2018.

Pozdrawiamy,
Zespół QMS

czytaj całość »
Darmowa dostawa w środy z kuponem rabatowym - przedłużenie promocji do końca 2018

W każdą środę przy zakupie za min. 150zł brutto w sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z darmowej dostawy wykorzystując poniższy kupon rabatowy*:

DOSTAWAQMS

 

* Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielogabarytowych (palety itp.). Szczegółowych informacji udzielają pracownicy sklepu. Kody rabatowe nie łączą się. Kod rabatowy ważny jest w każdą środę od 23.04.2018 do 31.12.2018.

czytaj całość »
Informacja dot. otwarcia sklepu stacjonarnego po 37 Targach LNE - remanent

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas 37. Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE (stoisko nr 75), który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 r. w Krakowie. Czekają na Państwa produkty w wyjątkowych cenach!

W poniedziałek (23.04) sklep stacjonarny będzie nieczynny z powodu remanentu potargowego. Przepraszamy za utrudnienia.

Zapraszamy Państwa do składania zamówień przez sklep internetowy. Do sklepu stacjonarnego zapraszamy od wtorku, 24.04.

Pozdrawiamy,
Zespół QMS

czytaj całość »
Godziny otwarcia sklepu QMS podczas długiego weekendu majowego

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy iż od dnia 1.05 do 4.05.2018 nasza hurtownia będzie nieczynna. Gorąco zachęcamy do zaplanowania zakupów odpowiednio wcześniej tak by towar mógł dotrzeć do Państwa przed wspomnianym dniem.

Serdecznie pozdrawiamy.

Z wdzięcznością za dotychczasową współpracę
Zespół QMS

czytaj całość »
Specjalna oferta na 37 Targi LNE 21-22 kwietnia!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas 37. Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE, który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 r. w Krakowie.

W wyjątkowych cenach,  które będą obowiązywać tylko podczas trwania Kongresu, będziemy sprzedawać artykuły do depilacji, odzież jednorazową, prześcieradła kosmetyczne, kosmetyki, preparaty do dezynfekcji oraz nowe lakiery hybrydowe Colours by Molly!

Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 75
QMS

37 LNE - QMS

czytaj całość »
Radosnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy iż dnia 30.03.2018 r. (Wielki Piątek) nasza hurtownia będzie nieczynna. Gorąco zachęcamy do zaplanowania zakupów odpowiednio wcześniej tak by towar mógł dotrzeć do Państwa przed wspomnianym dniem.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia - radości, miłości,pokoju oraz wspaniałych spotkań w gronie Rodzinny i Przyjaciół.

Z wdzięcznością za dotychczasową współpracę
Zespół QMS

 

czytaj całość »
Darmowa dostawa w środy z kuponem rabatowym - przedłużenie promocji w 2018

W każdą środę przy zakupie za min. 150zł brutto w sklepie internetowym mogą Państwo skorzystać z darmowej dostawy wykorzystując poniższy kupon rabatowy*:

DOSTAWAQMS

 

* Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek wielogabarytowych (palety itp.). Szczegółowych informacji udzielają pracownicy sklepu. Kody rabatowe nie łączą się. Kod rabatowy ważny jest w każdą środę od 1.01.2018 do 20.04.2018.

czytaj całość »
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl