wszystko dla salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA
do kasy suma: 0,00 zł
O firmie

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszą firmę QMS, która dzięki Państwa pomocy oraz motywacji, którą jesteście dla nas i współpracy z Wami ma szansę rozwijać się, doskonalić swój serwis i uczyć się wielu nowych rzeczy na drodze do szybkiego, skutecznego i celowanego działania na rynku Spa & Wellness.

Od 18 lat staramy by Państwa praca była jak najbardziej profesjonalna, komfortowa i - na ile to tylko możliwe - najprostsza.

Nasza oferta skierowana jest do klinik i gabinetów dermatologii estetycznej, salonów piękności, szkół kosmetycznych oraz ośrodków Spa. Na przestrzeni 18 lat poszerzyliśmy naszą ofertę również o akcesoria dla fryzjerstwa.

Placówki współpracujące z nami zaopatrujemy kompleksowo w jednorazowe artykuły kosmetyczne, higieniczne, medyczne, środki do dezynfekcji, akcesoria kosmetyczne oraz chemię profesjonalną. W naszym portfolio znajduję się również naturalne kosmetyki profesjonalne austriackiej - podobnie jak my - rodzinnej firmy Styx Naturcosmetic, która od 60 lat kontynuuje swoją przyjaźń z naturą i ekologią.

Z przyjemnością informujemy iż jesteśmy generalnym dystrybutorem profesjonalnej marki Aroma Derm, która stanowi rewelacyjną ofertę skierowana do Gabinetów i placówek Spa, których klienci doceniają piękno wynikające z kontaktu z naturą.

Już wkrótce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzymy naszą ofertę o profesjonalne kosmetyki marki Bielenda, Farmona.

Oprócz działalności handlowej prowadzimy również szkolenia, których celem jest pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych naszych klientów.

Mamy nadzieję iż jeszcze długie lata będziemy służyć Państwu pomocną dłonią, a dzięki opiniom jaki od Państwa otrzymujemy z dnia na dzień nasze działanie i nasz serwis będzie coraz lepszy.

Wszystkiego najlepszego w 2022 roku – do zobaczenia, usłyszenia :)

Zespół QMS

 

Zdjęcia z targów kosmetycznych 2015

do góry
Projekt i wykonanie: 9SG - Agencja Interaktywna
Sklep internetowy Shoper Premium