Nakładki wymienne PDF-20-320 – Gradacja 320 20 mm PRO M – 50 szt. – Pododisc Staleks
SKU : 4820241065615
na stanie
6 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Nakładki Wymienne do Pedicure Frezarkowego z miękką bazą
Białe 20 mm Gradacja 320 PRO M – 50 szt.
Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego oczyszczenia i oszlifowania stopy.
Dla każdego klienta używa się nowej naklejki.
Zalety:
– cienka piankowa podstawa pilnika (1 mm) zmniejsza nacisk na skórę stopy;
– pilniki są łatwe w użyciu: można je łatwo nakładać na dysk podstawowy ;
– wyposażony w odporny na ścieranie i wilgoć materiał ścierny, który nie kruszy się podczas pracy;
– nie ślizga się, nie złuszcza i nie moczy;
– polecany do delikatnej obróbki skór, a także do polerowania płytki paznokcia;
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Profesjonalny frez diamentowy kulka 5 mm czerwony Staleks EXPERT FA01R050 – delikatny nasyp
Kapcie Jednorazowe Włókninowe Kryte Białe z Pianką – Pakowane Zbiorczo, 25 Par – QMS Line Extra
Gąbeczki do ombre i makijażu lateksowe 10 szt – AlleLac
Olej Macadamia NaturPlanet - 500 ml
Kapcie jednorazowe włókninowe kryte czarno-białe 50 par – QMS Line Economic – pakowane zbiorczo
Zestaw do depilacji woskiem twardym czekoladowym 1000 ml podgrzewacz LoveWax 100W szpatułki 3x100 szt. – komplet do depilacji
Genoaktywny krem odmładzający Skin Genic Farmona Professional 150 ml
Zestaw startowy do stylizacji paznokci manicure hybrydowy żelowy akrylożelowy – komplet
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane białe 100 x 215 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Lampa UV LED do paznokci 48W biała – Sun 1S Pro – do hybryd żeli i akrylożeli
Olejek do masażu podnoszący nastrój – 100 ml – Aroma Derm
Olej do Masażu Chłodna Cytryna NaturPlanet - 500 ml
Podkład kosmetyczny jednorazowy włókninowy biały 50 cm x 50 m 18 g - 1 rolka – QMS Line Standard
Pilnik półksiężyc 180/240 szary – 1 sztuka – Aba Group
Nakładki ścierne MINI walec 180 – 100 szt. – do frezarki do paznokci
Olej macadamia NaturPlanet - 1000 ml
Frez z węglika spiekanego do ściągania masy Large Cone choinka 3/32" – delikatny – Molly Lac
Aktywny peeling odmładzający ze śluzem ślimaka Snail Repair Farmona Professional 200 ml
Pilnik półksiężyc slim 180/240 szary – 1 sztuka – Aba Group
Filtr węglowy do pochłaniacza pyłu Bucos Musson X2/X3 – wymienny filtr do manicure
Pilnik do paznokci półksiężyc 150/180 jednorazowy 25 szt. Fox Nails Professional
Pilnik mineralny półksiężyc 100/150 Staleks Pro Expert 40 – do paznokci naturalnych i sztucznych
Frez z węglika spiekanego do ściągania masy stożek choinka C Large Cone 3/32" – mocny – Molly Lac
Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany NaturPlanet - 1000 ml
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M 20 mm 240 białe – 50 szt. - Staleks PRO