Nakładki wymienne PDF-20-320 – Gradacja 320 20 mm PRO M – 50 szt. – Pododisc Staleks
SKU : 4820241065615
na stanie
6 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Nakładki Wymienne do Pedicure Frezarkowego z miękką bazą
Białe 20 mm Gradacja 320 PRO M – 50 szt.
Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego oczyszczenia i oszlifowania stopy.
Dla każdego klienta używa się nowej naklejki.
Zalety:
– cienka piankowa podstawa pilnika (1 mm) zmniejsza nacisk na skórę stopy;
– pilniki są łatwe w użyciu: można je łatwo nakładać na dysk podstawowy ;
– wyposażony w odporny na ścieranie i wilgoć materiał ścierny, który nie kruszy się podczas pracy;
– nie ślizga się, nie złuszcza i nie moczy;
– polecany do delikatnej obróbki skór, a także do polerowania płytki paznokcia;
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Frez diamentowy do skórek gruszka średni niebieski
Pyłek do paznokci Glamour Effect nr 5 – z pacynką do aplikacji
Pilnik do paznokci półksiężyc 100/180 25 szt. – jednorazowy – Fox Nails Professional
Krem z nagietkiem do ciała, dłoni i stóp – 200 ml – Styx Naturcosmetic
Pędzelek do zdobień paznokci 13 mm precyzyjny – MollyLac Nail Art
Olej do masażu Ciepłe Ukojenie NaturPlanet 200 ml
Żel budujący Builder Gel Flashback 001 bez TPO 15 ml – Fox Nails Professional – w słoiczku
Farmona Professional Trycho Glow Hair – Specjalistyczna Maska Nawilżająca 375 ml
Frez ceramiczny stożek CB009 delikatny F – ABA Group – uniwersalny do hybrydy żelu i akrylu
Wegański krem do ciała z dzikiej róży – 200 ml – Styx Naturcosmetic
Pilnik do paznokci półksiężyc 150/180 jednorazowy 25 szt. Fox Nails Professional
Pilnik półksiężyc 150/180 szary bezpieczny pakiet – 1 sztuka – Aba Group
Maska Higieniczna - Biała 2 warstwowa - 50 szt.
Pilnik do paznokci półksiężyc 180/240 25 szt. – jednorazowy – Fox Nails Professional
Żel Venen na problemy naczyniowe – 150 ml – Aroma Derm
Sól do kąpieli stóp Skin Salt Fresh Watermelon 1250 g – Farmona Professional
Pilnik półksiężyc 100/180 szary – 1 sztuka – Aba Group
Profesjonalny frez diamentowy płomień 8 mm niebieski Staleks PRO FA10B021/8 – średnica 2,1 mm
Krem do twarzy natychmiastowo rozświetlający z witaminą C Unique Skin Farmona Professional 50 ml
Staleks Nakładki Wymienne Pododisc PRO S 50szt. PDF-15-100w
Frez z węglika spiekanego stożek M32 średni niebieski 2,34 mm – Aba Group
Frez z węglika spiekanego do ściągania masy stożek choinka C Large Cone 3/32" – mocny – Molly Lac
Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany NaturPlanet - 1000 ml
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczna Odżywka Oczyszczająca 900 ml
Pilnik półksiężyc 150/180 - Fox Nails Professional
Wegański krem do ciała z ekstraktem z konopii – 50 ml – Styx Naturcosmetic
Lampa UV LED do paznokci 6W biała - do żeli i akrylożeli, baz i topów