Nakładki wymienne PDF-20-320 – Gradacja 320 20 mm PRO M – 50 szt. – Pododisc Staleks
SKU : 4820241065615
na stanie
6 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Nakładki Wymienne do Pedicure Frezarkowego z miękką bazą
Białe 20 mm Gradacja 320 PRO M – 50 szt.
Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego oczyszczenia i oszlifowania stopy.
Dla każdego klienta używa się nowej naklejki.
Zalety:
– cienka piankowa podstawa pilnika (1 mm) zmniejsza nacisk na skórę stopy;
– pilniki są łatwe w użyciu: można je łatwo nakładać na dysk podstawowy ;
– wyposażony w odporny na ścieranie i wilgoć materiał ścierny, który nie kruszy się podczas pracy;
– nie ślizga się, nie złuszcza i nie moczy;
– polecany do delikatnej obróbki skór, a także do polerowania płytki paznokcia;
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Emulsja liftingująca SPF 15 Neurolift Farmona Professional 150 ml
Frez z węglika spiekanego stożek M32 średni niebieski 2,34 mm – Aba Group
Farmona Professional Trycho Perfume Hair – Perfumowana Mgiełka Odświeżająca do Włosów i Ciała 200 ml
Kapcie Jednorazowe Włókninowe Kryte Białe – Pakowane Zbiorczo, 50 Par – QMS Line Economic
Mgiełka rozjaśniająca z witaminą C tonizująca do twarzy 200 ml – Farmona Professional VITAMIN C
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane czarne 100 x 215 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Zestaw startowy do depilacji roll-on podgrzewacz 65W wosk naturalny 100 ml paski 100 m – komplet
Olej do Masażu Zmysłowy Dotyk NaturPlanet - 500 ml
Lampa UV LED do paznokci 320W biała – X19 Max – do hybryd żeli i akrylożeli
Pilnik elipsa slim 150/180 szary bezpieczny pakiet – 1 sztuka – Aba Group
Pilnik mineralny półksiężyc Staleks PRO Expert 40 150/180 – 25 szt. – łódka
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 70 cm x 50 m 27 g – 1 rolka – QMS Line Extra
Pilnik mineralny półksiężyc 150/240 Staleks Pro Expert 40 – do paznokci naturalnych i sztucznych
Żel budujący Builder Gel Flashback 001 bez TPO 15 ml – Fox Nails Professional – w słoiczku
Farmona Professional Trycho Perfume Hair – Perfumowana Mgiełka Nawilżająca do Włosów i Ciała 200 ml
Frez diamentowy kulka 720-23 mocny zielony – Aba Group
Pilnik do paznokci półksiężyc 100/180 25 szt. – jednorazowy – Fox Nails Professional
Profesjonalny frez diamentowy kulka 3,5 mm niebieski Staleks EXPERT FA01B035 – średnia gradacja
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy czarny 70 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Pilnik półksiężyc 100/180 szary – 1 sztuka – Aba Group
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M miękka baza 20 mm 100 białe – 50 szt. - Staleks PRO