Nakładki wymienne PDF-20-320 – Gradacja 320 20 mm PRO M – 50 szt. – Pododisc Staleks
SKU : 4820241065615
na stanie
6 w magazynie
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Nakładki Wymienne do Pedicure Frezarkowego z miękką bazą
Białe 20 mm Gradacja 320 PRO M – 50 szt.
Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego oczyszczenia i oszlifowania stopy.
Dla każdego klienta używa się nowej naklejki.
Zalety:
– cienka piankowa podstawa pilnika (1 mm) zmniejsza nacisk na skórę stopy;
– pilniki są łatwe w użyciu: można je łatwo nakładać na dysk podstawowy ;
– wyposażony w odporny na ścieranie i wilgoć materiał ścierny, który nie kruszy się podczas pracy;
– nie ślizga się, nie złuszcza i nie moczy;
– polecany do delikatnej obróbki skór, a także do polerowania płytki paznokcia;
Brak dokumentów do pobrania.
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M miękka baza 20 mm 180 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Frez diamentowy do skórek gruszka średni niebieski
Pędzelek do zdobień paznokci 13 mm precyzyjny – MollyLac Nail Art
Kapcie Jednorazowe Włókninowe Kryte Czarne Uniwersalne – 50 Par – QMS Line Economic
Frez z węglika spiekanego stożek F25 delikatny czerwony 2,34 mm – Aba Group
Sól do kąpieli stóp Skin Salt Fresh Watermelon 1250 g – Farmona Professional
Pilnik półksiężyc slim 100/180 szary – 1 sztuka – Aba Group
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczny Peeling Oczyszczający 375 ml
Profesjonalny frez diamentowy płomyk 10 mm niebieski Staleks PRO FA10B023/10K – średnica 2,3 mm
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M 20 mm 100 białe – 50 szt. - Staleks PRO