Nakładki wymienne PDF-20-320 – Gradacja 320 20 mm PRO M – 50 szt. – Pododisc Staleks
SKU : 4820241065615
na stanie
6 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Nakładki Wymienne do Pedicure Frezarkowego z miękką bazą
Białe 20 mm Gradacja 320 PRO M – 50 szt.
Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego oczyszczenia i oszlifowania stopy.
Dla każdego klienta używa się nowej naklejki.
Zalety:
– cienka piankowa podstawa pilnika (1 mm) zmniejsza nacisk na skórę stopy;
– pilniki są łatwe w użyciu: można je łatwo nakładać na dysk podstawowy ;
– wyposażony w odporny na ścieranie i wilgoć materiał ścierny, który nie kruszy się podczas pracy;
– nie ślizga się, nie złuszcza i nie moczy;
– polecany do delikatnej obróbki skór, a także do polerowania płytki paznokcia;
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Frez diamentowy do skórek gruszka średni niebieski
Pęseta do rzęs Volume Slim - 13,5 cm – Wonder Lashes
Pilnik półksiężyc 150/180 szary bezpieczny pakiet – 1 sztuka – Aba Group
Naklejki do paznokci 5D wypukłe akrylowe serca Z-D3066 – samoprzylepne
Pilnik do paznokci półksiężyc 180/240 25 szt. – jednorazowy – Fox Nails Professional
Podgrzewacz ceramiczny pojedynczy piaskowy mat – 10 × 7 cm
Pyłek lustrzany do paznokci Glass Effect Silver nr 2 – 0,3 g – słoiczek 3 ml – Molly Lac
Pilnik elipsa slim 150/180 szary bezpieczny pakiet – 1 sztuka – Aba Group
Pęseta do rzęs Volume J 13 cm – Wonder Lashes
Olej do masażu Chłodna Cytryna NaturPlanet 200 ml
Pilnik mineralny półksiężyc 150/150 Staleks Pro Expert 40 – do paznokci naturalnych i sztucznych
Top hybrydowy do paznokci Matt Sketch bez TPO 7 ml butelka z pędzelkiem – Fox Nails Professional
Pyłek do paznokci Glass Effect Golden – tafla szkła brokat – słoiczek 3 ml – Molly Lac
Pilnik półksiężyc slim 100/180 szary – 1 sztuka – Aba Group
Zestaw startowy do depilacji woskiem twardym różowym 800 g podgrzewacz LoveWax 100W szpatułki 3x100 szt. – komplet
Lampa UV LED do paznokci 88W biała – MDS 802 – DUAL LED – USB – sensor ruchu
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO S 15 mm 180 białe – 50 szt. - Staleks PRO