Nakładki wymienne PDF-20-320 – Gradacja 320 20 mm PRO M – 50 szt. – Pododisc Staleks
SKU : 4820241065615
na stanie
6 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Nakładki Wymienne do Pedicure Frezarkowego z miękką bazą
Białe 20 mm Gradacja 320 PRO M – 50 szt.
Przeznaczone są do szybkiego i dokładnego oczyszczenia i oszlifowania stopy.
Dla każdego klienta używa się nowej naklejki.
Zalety:
– cienka piankowa podstawa pilnika (1 mm) zmniejsza nacisk na skórę stopy;
– pilniki są łatwe w użyciu: można je łatwo nakładać na dysk podstawowy ;
– wyposażony w odporny na ścieranie i wilgoć materiał ścierny, który nie kruszy się podczas pracy;
– nie ślizga się, nie złuszcza i nie moczy;
– polecany do delikatnej obróbki skór, a także do polerowania płytki paznokcia;
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO L miękka baza 25 mm 320 białe – 50 szt. - Staleks PRO