Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm czerwony Staleks EXPERT FA10R021/8 – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064618
na stanie
1 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Delikatna praca przy skórkach i naskórku
Frez o średnicy 2,1 mm oraz długości części roboczej 8 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach. Dzięki temu sprawdza się przy podnoszeniu i usuwaniu skórek oraz opracowywaniu wałów bocznych.
Higiena i trwałość narzędzia
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks EXPERT
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks EXPERT
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M 20 mm 80 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Krem wygładzająco-rozświetlający Anti-Age Retin Gold Farmona Professional 150 ml
Frez diamentowy kulka 3,5 mm czerwony Staleks FA01R035 – delikatny nasyp
Lampa UV LED do paznokci 320W biała – X19 Max – do hybryd żeli i akrylożeli
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 90 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Frez diamentowy kulka SD35 3,5 mm bardzo mocny XC – Aba Group
Zestaw do depilacji woskiem twardym czekoladowym 1000 ml podgrzewacz LoveWax 100W szpatułki 3x100 szt. – komplet do depilacji