Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm czerwony Staleks EXPERT FA10R021/8 – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064618
na stanie
1 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Delikatna praca przy skórkach i naskórku
Frez o średnicy 2,1 mm oraz długości części roboczej 8 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach. Dzięki temu sprawdza się przy podnoszeniu i usuwaniu skórek oraz opracowywaniu wałów bocznych.
Higiena i trwałość narzędzia
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks EXPERT
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks EXPERT
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Podkład bibułowo-foliowy czarny 60 cm x 50 m 80 szt. MedixPro
Krem łagodzący SPF 50 New Skin Peel Farmona Professional 150 ml
Naklejki do paznokci cienkie samoprzylepne ornamenty złote CB-174 – Molly Lac – arkusz 10,3 x 8 cm
Chin Min Fluid – 100 ml – Styx Naturcosmetic
Olej Macadamia NaturPlanet - 500 ml
Pilnik mineralny półksiężyc 150/150 Staleks Pro Expert 40 – do paznokci naturalnych i sztucznych
Podkład Jednorazowy Włóknina Podfoliowana 80 cm x 50 m - QMS Line Medical
Wegański krem do ciała z granatem – 200 ml – Styx Naturcosmetic
Olej do Masażu Zmysłowy Dotyk NaturPlanet - 500 ml
Profesjonalny frez diamentowy stożek 8 mm niebiesko-zielony Staleks EXPERT FA70BG025/8 – średnica 2,5 mm
Wegański krem do ciała z aloesem – 200 ml – Styx Naturcosmetic
Krem do twarzy mocno wygładzający z niacynamidem Unique Skin Farmona Professional 50 ml
Lampa UV LED do paznokci 48W biała – Sun 1S Pro – do hybryd żeli i akrylożeli
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczny Szampon Oczyszczający 900 ml
Wegański krem do ciała Lawenda i Cytryna – 50 ml – Styx Naturcosmetic
Frez diamentowy łezka GD0204D M niebieski średni do skórek
Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm niebiesko-zielony Staleks EXPERT DUO – średnica 2,1 mm