Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm czerwony Staleks EXPERT FA10R021/8 – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064618
na stanie
1 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Delikatna praca przy skórkach i naskórku
Frez o średnicy 2,1 mm oraz długości części roboczej 8 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach. Dzięki temu sprawdza się przy podnoszeniu i usuwaniu skórek oraz opracowywaniu wałów bocznych.
Higiena i trwałość narzędzia
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks EXPERT
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks EXPERT
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane białe 100 x 215 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Farmona Professional Trycho Glow Hair – Specjalistyczny Szampon Nawilżający 900 ml
Naklejki do paznokci cienkie samoprzylepne kolorowe serduszka 10x8 cm – Molly Lac
Podkład bibułowo-foliowy czarny 60 cm x 50 m 80 szt. MedixPro
Frez diamentowy 720-2 średni niebieski – Aba Group
Krem liftingujący Filler & Lifting Farmona Professional 150 ml
Pilnik mineralny półksiężyc 80/100 Staleks Pro Expert 40 – do żelu, akrylu i hybrydy
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO L 25 mm 80 białe – 50 szt. - Staleks PRO