Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm czerwony Staleks EXPERT FA10R021/8 – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064618
na stanie
1 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Delikatna praca przy skórkach i naskórku
Frez o średnicy 2,1 mm oraz długości części roboczej 8 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach. Dzięki temu sprawdza się przy podnoszeniu i usuwaniu skórek oraz opracowywaniu wałów bocznych.
Higiena i trwałość narzędzia
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks EXPERT
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks EXPERT
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Emulsja liftingująca SPF 15 Neurolift Farmona Professional 150 ml
Frez z węglika spiekanego stożek M32 średni niebieski 2,34 mm – Aba Group
Farmona Professional Trycho Perfume Hair – Perfumowana Mgiełka Odświeżająca do Włosów i Ciała 200 ml
Kapcie Jednorazowe Włókninowe Kryte Białe – Pakowane Zbiorczo, 50 Par – QMS Line Economic
Mgiełka rozjaśniająca z witaminą C tonizująca do twarzy 200 ml – Farmona Professional VITAMIN C
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane czarne 100 x 215 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Zestaw startowy do depilacji roll-on podgrzewacz 65W wosk naturalny 100 ml paski 100 m – komplet
Olej do Masażu Zmysłowy Dotyk NaturPlanet - 500 ml
Lampa UV LED do paznokci 320W biała – X19 Max – do hybryd żeli i akrylożeli
Pilnik elipsa slim 150/180 szary bezpieczny pakiet – 1 sztuka – Aba Group
Pilnik mineralny półksiężyc Staleks PRO Expert 40 150/180 – 25 szt. – łódka
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 70 cm x 50 m 27 g – 1 rolka – QMS Line Extra
Pilnik mineralny półksiężyc 150/240 Staleks Pro Expert 40 – do paznokci naturalnych i sztucznych
Żel budujący Builder Gel Flashback 001 bez TPO 15 ml – Fox Nails Professional – w słoiczku
Farmona Professional Trycho Perfume Hair – Perfumowana Mgiełka Nawilżająca do Włosów i Ciała 200 ml
Frez diamentowy kulka 720-23 mocny zielony – Aba Group
Pilnik do paznokci półksiężyc 100/180 25 szt. – jednorazowy – Fox Nails Professional
Profesjonalny frez diamentowy kulka 3,5 mm niebieski Staleks EXPERT FA01B035 – średnia gradacja
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy czarny 70 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Pilnik półksiężyc 100/180 szary – 1 sztuka – Aba Group
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M miękka baza 20 mm 100 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Pilnik mineralny półksiężyc 150/150 Staleks Pro Expert 40 – do paznokci naturalnych i sztucznych
Naklejki do paznokci cienkie samoprzylepne halloween złote MS-C298 – arkusz 10,5 x 8 cm
Serum ceramidowo-peptydowe do twarzy Aesthetic Glow Farmona Professional 30 ml
Pyłek do paznokci Autumn Leaves nr 3 brązowy 1 g – Molly Lac
Top hybrydowy do paznokci Matt Sketch bez TPO 7 ml butelka z pędzelkiem – Fox Nails Professional
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO L miękka baza 25 mm 240 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Zestaw startowy do depilacji woskiem twardym różowym 800 g podgrzewacz LoveWax 100W szpatułki 3x100 szt. – komplet
Frez Diamentowy Walec Delikatny Czerwony 1,4 mm / 8 mm - Staleks
Frez diamentowy kulka MD10 2,3 mm średni niebieski – Aba Group