Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm czerwony Staleks PRO FA11R021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064670
na stanie
21 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Precyzyjne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach oraz wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy precyzyjnych etapach manicure.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Sól do kąpieli cytrusowy zawrót głowy - NaturPlanet - 400 g
Pilnik mineralny półksiężyc Staleks PRO Expert 100/150 – 25 szt. – łódka
Frez z węglika spiekanego stożek F24 delikatny 2,34 mm – Aba Group
Farmona Professional Trycho Perfume Hair – Perfumowana Mgiełka Odświeżająca do Włosów i Ciała 50 ml
Olejek Eteryczny Cytronella Bilovit - 10 ml
Taśma Tape do Kinesiotapingu CureTape Classic 1cm x 5m - Niebieska
Akrylożel do paznokci BEZ TPO 011 14 ml – Fox Nails Professional
Pokrowiec włókninowy jednorazowy na podgłówek kwadratowy biały – 100 szt. – QMS Line Economic
Profesjonalna tacka na narzędzia Staleks PRO Expert LE-10/1 195x90x19 mm – stal nierdzewna
Akrylożel do paznokci BEZ TPO 003 30 ml słoiczek – Fox Nails Professional
Zestaw olejków eterycznych do sauny – 6 x 10 ml – Sztuka Saunowania - Bilovit
Profesjonalna pęseta do cienkich brwi Staleks PRO Expert TE-10/4 stal 40X13 – cienkie końcówki 0,1 mm
Worki na śmieci sanitarne niebieskie 35 L – 20 szt.
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M 20 mm 80 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Pęseta do rzęs lekko zagięta 13 cm – Wonder Lashes
Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm niebiesko-zielony Staleks EXPERT DUO – średnica 2,1 mm