Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm czerwony Staleks PRO FA11R021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064670
na stanie
21 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Precyzyjne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach oraz wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy precyzyjnych etapach manicure.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Pęseta do rzęs haczyk 13,5 cm – Wonder Lashes
Olejek eteryczny Lawenda – 10 ml – Styx Naturcosmetic
Olejek eteryczny Tymianek – 10 ml – Styx Naturcosmetic
Pęseta do rzęs Volume J 13 cm – Wonder Lashes
Podajnik na Tejpy CureTape Dispenser
Paski do Depilacji na Rolce z Perforacją 60g 100m - QMS Line Extra
Worki na śmieci sanitarne niebieskie 60 L – 20 szt.
Mata jednorazowa biało zielona gruba 40x40 cm 50 szt. – QMS Line Premium
Olej do masażu Chłodna Cytryna NaturPlanet 200 ml
Zapachowa sól do kąpieli stóp owoce leśne Skin Salt Farmona Professional 1400 g
Kapcie Jednorazowe Włókninowe Kryte Czarne Uniwersalne – 50 Par – QMS Line Economic
Odtłuszczacz Cleaner do Paznokci Mango 1000 ml – Czysta Płytka i Przyjemny Komfort Pracy
Worki na śmieci z uszami niebieskie 35L 30 szt. – Oskar
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczny Peeling Oczyszczający 375 ml
Olej do Masażu Zmysłowy Dotyk NaturPlanet - 100 ml
Naturalny szampon do włosów Wild Rose – 200 ml – Styx Naturcosmetic
Odtłuszczacz Meglio Professional – płyn do czyszczenia – 750 ml
Szlafrok jednorazowy włókninowy czarny wiązany pakowany pojedynczo – 10 szt. – Standard
Farmona Professional Trycho Perfume Hair – Perfumowana Mgiełka Nawilżająca do Włosów i Ciała 200 ml
Nośnik gumowy na kapturki 13x19 mm – Molly Lac
Płyn do rozprowadzania i modelowania akrylożelu AcrylGel Liquid 100 ml – do stylizacji paznokci
Pilnik mineralny półksiężyc 80/100 Staleks Pro Expert 40 – 25 szt. – do żelu i akrylu
Ludwik do Mycia Naczyń Grejpfrut - 900 ml
Magnes do efektu kociego oka Cat Eye bardzo mocny 60 x 10 x 4 mm – Molly Lac