Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm czerwony Staleks PRO FA11R021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064670
na stanie
21 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Precyzyjne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach oraz wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy precyzyjnych etapach manicure.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczny Peeling Oczyszczający 375 ml
Worki na śmieci z uszami niebieskie 35 L – 30 szt.
Peeling odmładzający New Skin Peel Farmona Professional 30 ml
Profesjonalny frez diamentowy płomień 8 mm niebieski Staleks PRO FA10B021/8 – średnica 2,1 mm
Wegański krem do ciała z ekstraktem z konopii – 50 ml – Styx Naturcosmetic
Maska higieniczna 2-warstwowa fuksja 50 szt. – Igoli – włóknina PP
Henna w proszku krakowska brązowa 10 ml – henna do brwi i rzęs klasyczna
Podgrzewacz ceramiczny pojedynczy piaskowy mat – 10 × 7 cm
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane białe 160 x 210 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Maska Higieniczna - Biała 2 warstwowa - 50 szt.
Farmona Professional Trycho Glow Hair – Specjalistyczna Maska Nawilżająca 375 ml
Frez z węglika spiekanego stożek F19 delikatny czerwony 2,34 mm – Aba Group