Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm czerwony Staleks PRO FA11R021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064670
na stanie
21 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Precyzyjne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach oraz wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy precyzyjnych etapach manicure.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczna Odżywka Oczyszczająca 900 ml
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy różowy 70 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Worki na śmieci mocne LDPE czarne 60 L – 10 szt. – Optima
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane czarne 100 x 215 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Naklejki do paznokci wodne kwiaty 6x5,5 cm – STZ-716 – Molly Lac
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy czarny 60 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy czarny 70 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Podkład kosmetyczny jednorazowy włókninowy biały 50 cm x 50 m 18 g - 1 rolka – QMS Line Standard
Bezpyłowe płatki jednorazowe włókninowe do paznokci 75 g – 600 szt. – QMS Line Extra
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 70 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Sztyft SOS na trądzik Green Tea – 8 ml – Aroma Derm
Frez diamentowy kulka 3,5 mm czerwony Staleks FA01R035 – delikatny nasyp
Profesjonalny frez diamentowy kulka 5 mm czerwony Staleks EXPERT FA01R050 – delikatny nasyp
Frez diamentowy kulka SD35 3,5 mm bardzo mocny XC – Aba Group