Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm czerwony Staleks PRO FA11R021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064670
na stanie
21 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Precyzyjne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy skórkach oraz wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy precyzyjnych etapach manicure.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Farmona Professional Trycho Clean Hair – Specjalistyczny Szampon Oczyszczający 900 ml
Naklejki do paznokci wodne kwiaty 6x5,5 cm – BN-873 – Molly Lac
Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany NaturPlanet - 1000 ml
Emulsja utrwalająca do laminacji rzęs i brwi 10 ml – LamiLight Krok 2 Wonder Lashes
Naklejki do paznokci wodne kwiaty 6x5,5 cm – STZ-716 – Molly Lac
Akrylożel do paznokci Acryl Gel Bottle 007 Fox Nails Professional 14 ml BEZ TPO słoiczek
Patyczki ałunowe na zacięcia Ałun IHA – 20 sztuk – Aba Group
Wegańska sól do kąpieli Róża – 500 g – Styx Naturcosmetic
Olejek eteryczny Łapacz Snów Bilovit -10 ml
Frez diamentowy kulka MD10 2,3 mm średni niebieski – Aba Group