Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm niebieski Staleks PRO FA11B021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064731
na stanie
15 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Skuteczne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy oczyszczaniu oraz opracowywaniu skórek.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm