Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm niebieski Staleks PRO FA11B021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064731
na stanie
15 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Skuteczne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy oczyszczaniu oraz opracowywaniu skórek.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Niebieski
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Olejek eteryczny jałowiec – 10 ml – Bilovit
Olej Macadamia NaturPlanet - 500 ml
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M 20 mm 80 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany NaturPlanet - 1000 ml
Podkład kosmetyczny jednorazowy celulozowy dwuwarstwowy 34 g 60 cm x 50 m – QMS Line Extra
Worki na śmieci sanitarne mocne niebieskie 120 L – 25 szt.
Staleks Nakładki Wymienne Pododisc PRO S 50szt. PDF-15-100w
Frez z węglika spiekanego stożek F19 delikatny czerwony 2,34 mm – Aba Group
Kremowa maska do ciała i biustu Body Slim Farmona Professional 200 ml
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO S 15 mm 180 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Profesjonalna pęseta do cienkich brwi Staleks PRO Expert TE-10/4 stal 40X13 – cienkie końcówki 0,1 mm
Profesjonalny frez diamentowy kulka 5 mm czerwony Staleks EXPERT FA01R050 – delikatny nasyp
Kapcie jednorazowe włókninowe kryte czarno-białe 50 par – QMS Line Economic – pakowane zbiorczo
Staleks Nakładki Wymienne Pododisc PRO S 50szt. PDFS-15-180w
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO S 15 mm 240 białe – 50 szt. - Staleks PRO
Profesjonalne wymienne nakładki pododisc PRO M miękka baza 20 mm 180 białe – 50 szt. - Staleks PRO