Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm niebieski Staleks PRO FA11B021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064731
na stanie
15 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Skuteczne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy oczyszczaniu oraz opracowywaniu skórek.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Niebieski
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Kapcie jednorazowe włókninowe kryte biało-różowe 50 par – QMS Line Economic – pakowane zbiorczo
Frez Diamentowy Walec Delikatny Czerwony 1,4 mm / 8 mm - Staleks
Pareo kosmetyczne włókninowe białe 40 g z długą gumką pakowane zbiorczo – 10 szt. – QMS Line Premium
Frez z węglika spiekanego stożek F25 delikatny czerwony 2,34 mm – Aba Group
Akrylożel do paznokci w butelce BEZ TPO 008 14 ml – Fox Nails Professional
Henna do brwi i rzęs w kremie grafitowa 20 ml – Dusy Wonder Lashes
Frez diamentowy kulka MD10 2,3 mm średni niebieski – Aba Group
Prześcieradło włókninowe jednorazowe składane białe 100 x 215 cm 18 g – 10 szt. – QMS Line Standard
Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm czerwono-niebieski Staleks EXPERT DUO – średnica 2,1 mm