Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm niebieski Staleks PRO FA11B021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064731
na stanie
15 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Skuteczne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy oczyszczaniu oraz opracowywaniu skórek.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Niebieski
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Akrylożel do paznokci BEZ TPO 002 30 ml słoiczek – Fox Nails Professional
Lampa UV LED do paznokci 6W biała - do żeli i akrylożeli, baz i topów
Silikonowa paleta do mieszania kosmetyków czarna 8 wgłębień Wonder Lashes
Rzęsy wachlarzyki 10D skręt C grubość 0,07 długość 8 mm – Wonder Lashes
Aplikatory do rzęs Cosmetico niebieskie 2,5 mm 100 szt – mikroszczoteczki do stylizacji rzęs
Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm czerwony Staleks PRO FA11R021/8K – średnica 2,1 mm
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 60 cm x ok. 50 m II gat. – 1 rolka – QMS Line Economic
Profesjonalny frez diamentowy płomyk 8 mm niebiesko-zielony Staleks EXPERT DUO – średnica 2,1 mm