Profesjonalny frez diamentowy płomyk ostry 8 mm niebieski Staleks PRO FA11B021/8K – średnica 2,1 mm
SKU : 4820241064731
na stanie
15 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Skuteczne opracowanie skórek i detali
Frez o średnicy 2,1 mm umożliwia dokładną pracę przy wałach okołopaznokciowych. Dzięki temu sprawdza się przy oczyszczaniu oraz opracowywaniu skórek.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,1 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kształt: Płomyk ostry
Kolor: Niebieski
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Pokrowiec włókninowy jednorazowy na podgłówek rogal biały – 100 szt. – QMS Line Premium
Akrylożel do paznokci w butelce 003 bez TPO 14 ml – Fox Nails Professional
Frez z Węglika Spiekanego - Stożek Okrągły - Średni
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 90 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Olejek Eteryczny Cytronella Bilovit - 10 ml
Płyn do demakijażu oczu RefectoCil nietłusty 150 ml – profesjonalny remover do rzęs i brwi
Frez z węglika spiekanego stożek F25 delikatny czerwony 2,34 mm – Aba Group
Akrylożel do paznokci BEZ TPO Clear 001 30 ml – Fox Nails Professional Satin przezroczysty
Złota maska ujędrniająco-rozświetlająca Retin Gold Farmona Professional 200 ml
Profesjonalna pęseta do cienkich brwi Staleks PRO Expert TE-10/4 stal 40X13 – cienkie końcówki 0,1 mm
Frez Diamentowy Walec Delikatny Czerwony 1,4 mm / 8 mm - Staleks