Profesjonalny frez diamentowy płomyk 10 mm niebieski Staleks PRO FA10B023/10K – średnica 2,3 mm
SKU : 4820241064649
na stanie
12 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Wydłużona część robocza 10 mm zwiększa zakres pracy, co ułatwia opracowanie większych obszarów. W efekcie narzędzie pozwala na dokładną i efektywną pracę.
Skuteczne opracowanie skórek i naskórka
Frez o średnicy 2,3 mm umożliwia precyzyjną pracę przy wałach bocznych oraz skórkach. Dzięki temu sprawdza się przy usuwaniu naskórka oraz oczyszczaniu skóry.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,3 mm
Długość części roboczej: 10 mm