Profesjonalny frez diamentowy płomyk 10 mm czerwony Staleks PRO FA10B023/10K – średnica 2,3 mm
SKU : 4820241064625
na stanie
5 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Wydłużona część robocza 10 mm zwiększa zakres pracy, co ułatwia opracowanie większych obszarów. W efekcie narzędzie pozwala na dokładną i efektywną pracę.
Delikatne opracowanie skórek i naskórka
Frez o średnicy 2,3 mm umożliwia precyzyjną pracę przy skórkach oraz wałach bocznych. Dzięki temu sprawdza się przy usuwaniu naskórka oraz oczyszczaniu skóry.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i funkcjonalność
Linia Staleks PRO
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,3 mm
Długość części roboczej: 10 mm
Kształt: Płomyk
Kolor: Czerwony
Linia: Staleks PRO
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
To rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy oczekują trwałości oraz wysokiej jakości wykonania.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Olejek eteryczny Litsea – 10 ml – Styx Naturcosmetic
Profesjonalny frez diamentowy stożek 8 mm czerwono-niebieski Staleks EXPERT FA70RB025/8 – średnica 2,5 mm
Naklejki do paznokci wodne kwiaty 6x5,5 cm – STZ-716 – Molly Lac
Profesjonalny frez diamentowy stożek 8 mm niebiesko-zielony Staleks EXPERT FA70BG025/8 – średnica 2,5 mm
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy 90 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Wegański krem BB do twarzy Sunny Dark – 30 ml – Styx Naturcosmetic
Olejek Eteryczny Bilovit Głęboki Wdech - 10 ml
Lampa UV LED do paznokci 320W biała – X19 Max – do hybryd żeli i akrylożeli
Olejek eteryczny Chin Min – 10 ml – Styx Naturcosmetic
Olej do Masażu Zmysłowy Dotyk NaturPlanet - 500 ml
Olej do masażu Ciepłe Ukojenie NaturPlanet 200 ml
Podkład kosmetyczny włókninowy jednorazowy czarny 70 cm x 50 m 18 g – 1 rolka – QMS Line Standard
Profesjonalny frez diamentowy płomyk 10 mm niebieski Staleks PRO FA10B023/10K – średnica 2,3 mm
Kapturki Ścierne do Pedicure Turkusowe 13 mm Gradacja 150 – precyzyjne wygładzanie skóry stóp - 100 szt. QMS Line Premium
Płyn uniwersalny Ajax Floral Fiesta Konwalie – 1 L
Profesjonalne wymienne nakładki na pilnik papmAm Mix dwustronne 100/180 – 50 szt. Staleks EXPERT 22
Rzęsy samoprzylepne w kępkach PRESS & GO Natural – Wonder Lashes
Frez diamentowy kulka SD35 3,5 mm bardzo mocny XC – Aba Group