Profesjonalny frez diamentowy stożek 8 mm czerwono-niebieski Staleks EXPERT FA70RB025/8 – średnica 2,5 mm
SKU : 4823126600093
na stanie
Frez diamentowy płomień STALEKS Pro. Dostępny w trzech stopniach ścieralności (czerwony, niebieski, zielony), średnica 2,1 mm. Idealny do obróbki wałów bocznych, odcisków, usuwania naskórka i innych zabiegów.
6 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 15% rabatu
100% ekologiczny
Opis
Precyzyjna praca przy skórkach i detalach
Frez o średnicy 2,5 mm oraz długości części roboczej 8 mm umożliwia dokładną pracę przy detalach. Dzięki temu sprawdza się przy opracowywaniu wałów bocznych oraz skórek.
Higiena i trwałość w pracy profesjonalnej
Komfort pracy i wszechstronność zastosowania
Linia Staleks EXPERT
Specyfikacja produktu
Rodzaj produktu: Frez diamentowy
Średnica: 2,5 mm
Długość części roboczej: 8 mm
Kolor: Czerwono-niebieski
Linia: Staleks EXPERT
Zastosowanie
Produkt znajduje zastosowanie w wielu miejscach związanych z branżą beauty oraz wellness.
- salon stylizacji paznokci
- salon kosmetyczny
- gabinet manicure
- gabinet pedicure
Podsumowanie produktu
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
Brak dokumentów do pobrania.
Olejek eteryczny kocimiętka – 10 ml – Bilovit
Taśma Tape do Kinesiotapingu CureTape Classic 2,5cm x 5m - Beżowy
Biustonosz jednorazowy włókninowy biały - 60/70g - pakowany pojedynczo - 10 szt. – QMS Line Premium
Frez diamentowy kulka MD10 2,3 mm średni niebieski – Aba Group