Paski do Depilacji Cięte 70-100 listków – II Gatunek – QMS Line Economic
SKU : 5903933705903
6,00 PLN
na stanie
Paski do depilacji cięte – II gatunek, 70-100 listków. Ekonomiczne rozwiązanie dla salonów kosmetycznych. Skuteczne, wygodne i dopasowane do różnych technik depilacji. Sprawdź ofertę QMS Line Economic!
76 w magazynie
Korzyści z zakupów w QMS
Dostawa już w poniedziałek
Darmowa dostawa od 499 zł
Gwarancja jakości QMS
100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy
Atrakcyjne rabaty
Większe zakupy = większy rabat!
2 szt. → 3% rabatu
3 szt. → 5% rabatu
5 szt. → 8% rabatu
12 szt. → 12% rabatu
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół odpowie na Twoje pytania
12 357 65 03
Detale produktu
Wysoka chłonność
Szybko wchłania wilgoć dzięki specjalnej strukturze
100% ekologiczny
Certyfikowany produkt przyjazny dla środowiska
Najwyższa jakość
Spełnia najwyższe standardy higieniczne
Ekonomiczny
Wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji
Opis
Paski do Depilacji Cięte 70-100 listków – II Gatunek – QMS Line Economic
Paski do depilacji cięte to doskonały wybór dla osób szukających ekonomicznego rozwiązania do depilacji woskiem. Paski z linii QMS Line Economic oferują odpowiednią jakość i funkcjonalność w przystępnej cenie. Idealnie nadają się do użytku w salonach kosmetycznych, a także do stosowania w domu.
Dlaczego warto kupić?
- Ekonomiczne rozwiązanie: Wybór II gatunku pozwala na zaoszczędzenie, nie rezygnując z podstawowej funkcjonalności.
- Wysoka jakość: Produkt zapewnia odpowiednią ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami.
- Łatwy w użyciu: Praktyczny i estetyczny podkład, doskonały do użytku w profesjonalnych środowiskach.
- Uniwersalne zastosowanie: Idealny do ochrony leżanek, stołów zabiegowych i podłóg.
Specyfikacja:
- Skład: Włóknina
- Kolor: Biały
- Linia: Economic
- Ilość: 70-100 listków
- Gatunek: II
QMS LINE ECONOMIC
Produkty ekonomiczne, skierowane do osób które szukają najbardziej opłacalnych rozwiązań. Produkty z linii QMS Line Economic charakteryzują się niską ceną, ale przyzwoitą funkcjonalnością
Produkt II gatunku. Ilość pasków w opakowaniu jest orientacyjna i może wynosić około 70–100 sztuk. Wymiary pojedynczych pasków mogą się nieznacznie różnić.
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą odnoszącą się z szacunkiem do ekologii, jest w nas troska o środowisko naturalne – dlatego postanowiliśmy wykorzystać każdy “skrawek” materiału, który schodzi z linii produkcyjnej.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sporej grupy klientów oraz by nasze działania były spójne z założeniami troski o środowisko, proponujemy Państwu nową grupę towarów tzw. II gat.
Czym jest nasz II gatunek?
Są to artykuły, w których wyprodukowanie wkradły się błędy techniczne np. w czasie nawijania materiału na rolkę, pogięta tkanina, nierówna perforacja, krzywe cięcie materiału itp.
Mamy nadzieję, że artykuły te, o znacznie obniżonej cenie do 70% w stosunku do I gatunku, spełnią Państwa oczekiwania, pomimo że mogą one charakteryzować się cechami, o których mowa powyżej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i atrakcyjnymi cenami – razem chrońmy środowisko.
Uprzejmie informujemy, że towary 2 gatunku nie podlegają reklamacji!
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|
🏭 Informacje o producencie
Nazwa producenta: QMS Line (marka) – Eko-Higiena (producent)
⚠️ Instrukcje bezpieczeństwa
Stosować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.
Trzymać z dala od dzieci.
Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.
Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
Po użyciu odłączyć od zasilania (w przypadku urządzeń elektrycznych).
🔥 Wytyczne dotyczące użytkowania
Wyczyść urządzenie przed i po każdym użyciu.
Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Nie wystawiaj na długotrwałe działanie bezpośredniego światła słonecznego.
Brak dokumentów do pobrania.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.